Cobi 24333 Opel Rekord C Schwarze Witwe, 1:12, 2078 k
Kód: COBI-24333Detailní popis produktu
Postavte si model legendárního auta „Černá vdova" v měřítku 1:12! Sestavený model má délku 38 cm a přináší množství překvapení: pohyblivý volant, kterým můžete otáčet kola, panty na otvírání dveří, dokonalou karoserii s ozdobnými prvky a motor pod výklopnou kapotou. Početné detaily, jako kliky, světla a hodiny, vytvářejí realistický a kompletní model. Závodní číslo 201 a další grafika jsou vytištěny kvalitním stálobarevným tiskem, žádné samolepky!
- 2078 dílků stavebnice
- Bez figurek
- Vyrobeno pod licencí Opel
- Měřítko 1:12
- Pohyblivý volant a otevírací dveře
- Detailní motor a karoserie s ozdobnými prvky
- Realistické detaily: světla, kliky, hodiny
- Stálobarevný tisk – žádné samolepky
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Technika |
|---|---|
| Hmotnost: | 2.52 kg |
| EAN: | 5902251243333 |
| Doporučený věk: | pro děti od 11 let |
| Vhodné pro: | pro chlapce |
| Měřítko: | 1:12 |
| Počet dílů: | 2078 |
| Počet figurek: | |
| Délka modelu: | 38 cm |
| Šírka modelu: | 16 cm |
| Výška modelu: | 11 cm |
COBI-24333 představení modelu
Vozy Opel v měřítku 1:12
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat komentář
