Cobi 24343 Škoda Octavia IV RS, 1:12, 2405 k
Kód: COBI-24343Detailní popis produktu
Postavte si model Škody Octavia v měřítku 1:12 – ikonický kompaktní automobil! Sestavený model měří 38,5 x 16,5 x 12,5 cm. Octavia je velmi oblíbený osobní automobil vyráběný od roku 1996. V roce 2020 debutovala čtvrtá generace modelu Škoda Octavia RS, která od té doby dynamicky dobývá trh a získává ocenění v mnoha soutěžích.
Balení obsahuje 2 405 kostek stavebnice. Neobsahuje figurky. Vyrobeno pod licencí Škoda.
- 2 405 vysoce kvalitních kostek
- Vyrobeno v EU společností s více než 35letou tradicí
- Splňuje bezpečnostní normy pro dětské výrobky
- Plně kompatibilní s jinými značkami stavebnic
- Kostky s potiskem se během hry ani působením teploty nepoškrábou, nerozmažou a nevyblednou
- Jasný a intuitivní návod s ilustracemi
- Model auta v měřítku 1:12 s detailním interiérem a exteriérem
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Technika |
|---|---|
| Hmotnost: | 2.85 kg |
| EAN: | 5902251243432 |
| Doporučený věk: | pro děti od 11 let |
| Vhodné pro: | pro chlapce |
| Měřítko: | 1:12 |
| Počet dílů: | 2405 |
| Počet figurek: | |
| Délka modelu: | 38,5 cm |
| Šírka modelu: | 16,5 cm |
| Výška modelu: | 12,5 cm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
