Cobi 24349 1974 Opel Manta A GT/E, 1:12, 1938 k
Kód: COBI-24349Detailní popis produktu
Opel Manta A je klasika, která se trvale zapsala do historie automobilového průmyslu. Nejlepší verzí Manty se ukázal být model GT/E představený v roce 1974 s motorem 1,9 l. Model auta ve velkém měřítku 1:12 je dlouhý 37 cm a má vynikající výstavní hodnotu. Tento sportovní automobil byl vydán v licenci značky Opel.
Sada byla navržena s 1938 dílky a model se vyznačuje velkým množstvím vysoce kvalitních potisků. Žádné nálepky. Speciálně pro potřeby takto velkých sad byly navrženy nové prvky, které poskytují další funkce: pohyblivý volant, kterým je možné otáčet koly, panty pro otevírání dveří a částí karoserie. Pod otevírací kapotou se nachází motor vyhotovený z kostiček. Četné detaily, jako jsou kliky dveří, světla a ciferníky, vytvářejí dokonalý celek s charakteristickou karoserií vozidla.
- 1938 vysoce kvalitních dílků
- Produkt pod licencí OPEL
- Vyrobeno v EU společností s více než 35letou tradicí
- Kostičky splňují bezpečnostní normy výrobků pro děti
- Plně kompatibilní s jinými značkami stavebnic
- Kostičky s potiskem se během hry ani působením teploty nepoškrábou, nerozmažou a nevyblednou
- Jasný a intuitivní ilustrovaný návod
- Velké měřítko modelu 1:12
Rozměry modelu (D x Š x V): 37 cm x 14,5 cm x 12 cm
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Technika |
|---|---|
| Hmotnost: | 2.23 kg |
| EAN: | 5902251243494 |
| Doporučený věk: | pro děti od 11 let |
| Vhodné pro: | pro chlapce |
| Měřítko: | 1:12 |
| Počet dílů: | 1938 |
| Počet figurek: | |
| Délka modelu: | 37 cm |
| Šírka modelu: | 14,5 cm |
| Výška modelu: | 12 cm |
Vozy Opel v měřítku 1:12
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
