Cobi 24524 Fiat 500 Abarth 595, 1:35, 70 k
Kód: COBI-24524Detailní popis produktu
Postavte si slavný model Fiat 500 Abarth z roku 1965.
Detailně zpracovaný model v měřítku 1:35 potěší každého milovníka historických automobilů i stavebnic. Po sestavení má model kompaktní rozměry a je ideální na vystavení do sbírky nebo na hraní.
Obsah balení:
- 70 stavebních kostiček
Vlastnosti modelu:
- model Fiat 500 Abarth z roku 1965
- měřítko 1:35
- detailní zpracování historického vozidla
- kompaktní velikost vhodná do sbírky
- balení neobsahuje figurky
Rozměry sestaveného modelu:
- 9 × 4 × 4 cm
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Technika |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.12 kg |
| EAN: | 5902251245245 |
| Doporučený věk: | pro děti od 5 let |
| Vhodné pro: | pro chlapce |
| Měřítko: | 1:35 |
| Počet dílů: | 70 |
| Počet figurek: | |
| Délka modelu: | 9 cm |
| Šírka modelu: | 4 cm |
| Výška modelu: | 4 cm |
Kolekce retro automobilů
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
