Cobi 24541 Trabant 601 Polizei, 1:35, 82 k
Kód: COBI-24541Detailní popis produktu
Postavte si model legendárního Trabantu 601 v policejní verzi východoněmecké policie.
Tento čtyřmístný automobil se vyráběl v bývalé Německé demokratické republice v letech 1965 – 1990. Byl vybaven motorem s objemem 594 cm³, který dosahoval výkon nejprve 23 a později 26 koní. Maximální rychlost vozidla byla přibližně 100 km/h.
Model v měřítku 1:35 věrně připomína ikonické vozidlo, které bylo typickým dopravním prostředkem své doby. Po sestavení je vhodný na vystavení do sbírky i na hraní.
Obsah balení:
- 82 stavebních kostiček
Vlastnosti modelu:
- model Trabant 601 v policejní verzi
- vozidlo východoněmecké policie
- měřítko 1:35
- historický automobil vyráběný v letech 1965 – 1990
Rozměry sestaveného modelu:
- 10 × 5 × 4,5 cm
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Technika |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.13 kg |
| EAN: | 5902251245412 |
| Doporučený věk: | pro děti od 5 let |
| Vhodné pro: | pro chlapce |
| Měřítko: | 1:35 |
| Počet dílů: | 82 |
| Počet figurek: | |
| Délka modelu: | 10 cm |
| Šírka modelu: | 5 cm |
| Výška modelu: | 4,5 cm |
Kolekce retro automobilů
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
