Cobi 24569 Maserati LEVANTE GTS, 1:35, 106 k
Kód: COBI-24569Detailní popis produktu
Postavte si model Maserati Levante GTS v měřítku 1:35.
Detailní model vytvořený na základě licence slavné italské automobilové značky Maserati je ideální pro sběratele i mladší fanoušky aut. Po sestavení věrně připomína sportovně-luxusní SUV se všemi charakteristickými detaily.
Obsah balení:
- 106 stavebních kostiček
- balení neobsahuje figurky
Vlastnosti modelu:
- model Maserati Levante GTS
- měřítko 1:35
- vydané na základě oficiální licence Maserati
- pevná a detailní konstrukce
- vhodné na vystavení i hraní
Rozměry sestaveného modelu:
- délka: 14,5 cm
- šířka: 6,5 cm
- výška: 5 cm
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Stavebnice |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.19 kg |
| EAN: | 5902251245696 |
| Doporučený věk: | pro děti od 6 let |
| Vhodné pro: | pro chlapce |
| Měřítko: | 1:35 |
| Počet dílů: | 106 |
| Počet figurek: | |
| Délka modelu: | 14,5 cm |
| Šírka modelu: | 6,5 cm |
| Výška modelu: | 5 cm |
COBI-24569 představení modelu
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
