Cobi 24600 Barkas B1000, 1:35, 147 k
Kód: COBI-24600Detailní popis produktu
Barkas B1000 byla dodávka a minibus vyráběný v NDR v letech 1961 až 1991.
Byl jediným vozidlem této třídy vyráběným ve východním Německu. Postavte si ho ze stavebnice COBI obsahující 147 kostiček. Model je věrně reprodukovaný v měřítku 1:35 a neobsahuje žádné samolepky. Kostičky jsou pokryty vysoce kvalitními potisky, které se neopotřebují ani při intenzivním hraní.
Sada má promyšlený, kompaktní design a pohyblivá kolečka s gumovými pneumatikami. Zvlášť pozoruhodná je nová světle modrá barva kostiček, která k tomuto vozidlu dokonale ladí. Model rozšiřuje kolekci historických aut v měřítku 1:35 od COBI.
Obsah balení:
- 147 vysoce kvalitních stavebních kostiček
Vlastnosti modelu:
- model Barkas B1000 – dodávka/minibus
- měřítko 1:35
- vyrobeno v EU společností s více než 35letou tradicí
- kostičky splňují bezpečnostní normy pro dětské výrobky
- plně kompatibilní s jinými značkami stavebnic
- potištěné kostičky se během hry ani vlivem teploty nepoškrábou ani nevyblednou
- přehledný a intuitivní ilustrovaný návod
Rozměry sestaveného modelu:
- délka: 12,5 cm
- šířka: 7 cm
- výška: 6 cm
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Technika |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.22 kg |
| EAN: | 5902251246006 |
| Doporučený věk: | pro děti od 6 let |
| Vhodné pro: | pro chlapce |
| Měřítko: | 1:35 |
| Počet dílů: | 147 |
| Počet figurek: | |
| Délka modelu: | 12,5 cm |
| Šírka modelu: | 7 cm |
| Výška modelu: | 6 cm |
Kolekce retro automobilů
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
