Cobi 24605 Alfa Romeo Giulia Quadrifoglio, 1:35, 90 k
Kód: COBI-24605Detailní popis produktu
Alfa Romeo Giulia Quadrifoglio je elegantní sportovní sedan, který kombinuje italský styl, pokročilé technologie a působivý výkon.
Postavte si tento model v měřítku 1:35. Model je vyrobený na základě oficiální licence Alfa Romeo a věrně zobrazuje charakteristický design ikonického italského vozidla. Je vhodný na vystavení i jako zábavná stavebnice pro sběratele a fanoušky automobilů.
Vlastnosti modelu:
- model Alfa Romeo Giulia Quadrifoglio
- měřítko 1:35
- vydané na základě licence Alfa Romeo
- pevná a detailní konstrukce
- vhodné na vystavení i hraní
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Technika |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.16 kg |
| EAN: | 5902251246051 |
| Doporučený věk: | pro děti od 6 let |
| Vhodné pro: | pro chlapce |
| Měřítko: | 1:35 |
| Počet dílů: | 90 |
| Počet figurek: | |
| Délka modelu: | 13 cm |
| Šírka modelu: | 6,5 cm |
| Výška modelu: | 4 cm |
COBI-24605 představení modelu
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
