Cobi 24609 RAM 3500 Sanitka, 1:35, 295 k, 1 f
Kód: COBI-24609Detailní popis produktu
Sanitka RAM 3500 je moderní sanitní vozidlo vybavené detaily jako světelná signalizace, záchranářský interiér a červeno-bílé barevné provedení.
Model se skládá z 295 stavebních kostek a obsahuje figurku zdravotníka s nosítky. Je ideální jako součást sbírky záchranných vozidel nebo jako samostatný dárek pro děti, které mají rády vozidla s funkcemi.
Obsah balení:
- 295 stavebních kostek
- 1 figurka zdravotníka s nosítky
Vlastnosti modelu:
- detailní provedení kabiny a korby
- kompatibilní s jinými značkami stavebnic
- potištěné kostky se během hry ani vlivem teploty nepoškrábou ani nevyblednou
- jasný a intuitivní návod krok za krokem s ilustracemi
Rozměry sestaveného modelu:
- délka: 20 cm
- šířka: 6,5 cm
- výška: 6 cm
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Technika |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.41 kg |
| EAN: | 5902251246099 |
| Doporučený věk: | pro děti od 6 let |
| Vhodné pro: | pro chlapce |
| Měřítko: | 1:35 |
| Počet dílů: | 295 |
| Počet figurek: | 1 |
| Délka modelu: | 17 cm |
| Šírka modelu: | 6,5 cm |
| Výška modelu: | 6 cm |
COBI-24609 představení modelu
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
