Cobi 24610 RAM 2500, 1:35, 187 k
Kód: COBI-24610Detailní popis produktu
Model pick-upu RAM 2500 z kostek je postavený v měřítku 1:35 a obsahuje 187 stavebních kostek.
Model nabízí robustní design, funkční kola a realistickou kabinu. Díky své univerzálnosti je ideální pro sběratele i dětské stavitele.
Obsah balení:
- 187 stavebních kostek
Vlastnosti modelu:
- odolný pick-up s funkčními prvky
- vyrobené v EU s důrazem na kvalitu
- kompatibilní s jinými značkami stavebnic
- potištěné kostky se během hry ani vlivem teploty nepoškrábou ani nevyblednou
- jasný a intuitivní návod krok za krokem s ilustracemi
Rozměry sestaveného modelu:
- délka: 16 cm
- šířka: 6,5 cm
- výška: 5,5 cm
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Technika |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.25 kg |
| EAN: | 5902251246105 |
| Doporučený věk: | pro děti od 5 let |
| Vhodné pro: | pro chlapce |
| Měřítko: | 1:35 |
| Počet dílů: | 187 |
| Počet figurek: | |
| Délka modelu: | 16 cm |
| Šírka modelu: | 6,5 cm |
| Výška modelu: | 5,5 cm |
Staňte se konstruktéry sportovní ikony s modelem Reobrix Dodge SRT! Tento elegantní sportovní automobil v typické žluté barvě s černými pruhy představuje spojení síly, výkonu a...
Kovový osobní vlak na baterie se světelnou lokomotivou a třemi vagóny.
Vzrušení z rychlosti, hukot motorů, nárazy kol a lesklé rámečky blikající před očima nadšeného publika prvních automobilových závodů - to vše je ve fascinujícím U-9 Grand Prix...
Projeďte se po kolejnicích inženýrské dokonalosti! Reobrix 66021 Dieselová lokomotiva G2000 je propracovaný model, který spojuje moderní vzhled, čisté linie a mimořádně...
Vytvořte si vlastní technický exponát inspirovaný moderním letectvem!
COBI-24610 představení modelu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
