Cobi 24611 RAM 3500 Odtahové vozidlo, 1:35, 295 k, 1 f
Kód: COBI-24611Detailní popis produktu
RAM 3500 Tow Truck je odtahové vozidlo vybavené pohyblivým ramenem a hákem pro přepravu vozidel.
Model je sestavený z 295 stavebních kostek a obsahuje figurku mechanika. Barevné provedení, světla a detaily kabiny věrně odpovídají reálnému vozidlu. Tento model potěší nejen mladší stavitele, ale i milovníky užitkových vozidel v měřítku 1:35.
Obsah balení:
- 295 stavebních kostek
- 1 figurka mechanika
Vlastnosti modelu:
- funkční odtahový hák
- kompatibilní s ostatními značkami stavebnic
- potištěné kostky se během hry ani vlivem teploty nepoškrábou ani nevyblednou
- jasný a intuitivní návod krok za krokem s ilustracemi
Rozměry sestaveného modelu:
- délka: 19 cm
- šířka: 7 cm
- výška: 9 cm
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Technika |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.37 kg |
| EAN: | 5902251246112 |
| Doporučený věk: | pro děti od 6 let |
| Vhodné pro: | pro chlapce |
| Měřítko: | 1:35 |
| Počet dílů: | 295 |
| Počet figurek: | 1 |
| Délka modelu: | 19 cm |
| Šírka modelu: | 7 cm |
| Výška modelu: | 9 cm |
COBI-24611 představení modelu
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
