Cobi 26608 Boeing 737-8, 1:110, 340 k
Kód: COBI-26608Detailní popis produktu
Postavte si model letadla Boeing 737.
Boeing 737 je celosvětově nejoblíbenější úzkotrupé dopravní letadlo středního doletu, které se vyrábí v mnoha verzích již od roku 1967. Zároveň jde o nejčastěji objednávané dopravní letadlo na světě. Dosud bylo vyrobeno více než 15 000 kusů, což představuje historický rekord v letectví.
V prosinci 2011 společnost Boeing představila nový program Boeing 737 MAX. Tato nová generace letadel vychází z původní konstrukce, ale přináší vylepšenou aerodynamiku a úspornější, výkonnější motory.
První letadla Boeing 737 MAX byla leteckým společnostem dodána v roce 2017. Mezi první uživatele modelu 737 MAX 8 patřily i polské aerolinie LOT, které svůj první stroj převzaly 2. prosince 2017.
Obsah balení:
- 340 dílků stavebnice
- model letadla vyrobený v oficiální licenci Boeing
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Technika |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.57 kg |
| EAN: | 5902251266080 |
| Doporučený věk: | pro děti od 7 let |
| Vhodné pro: | pro chlapce |
| Měřítko: | 1:110 |
| Počet dílů: | 340 |
| Počet figurek: | |
| Délka modelu: | 36,2 cm |
| Šírka modelu: | 31,7 cm rozpětí křídel |
| Výška modelu: | 11 cm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
