Cobi 2993 Great War Mark I no C.19., 1:35, 878 k, 1 f
Kód: COBI-2993Detailní popis produktu
První světová válka odstartovala éru ocelových slonů a s ní se zrodil design jednoho z prvních tanků: MARK I (Male) číslo C.19. Tento prototyp všech budoucích tanků si můžete postavit z 878 kostiček stavebnice.
Detaily modelu:
- Délka modelu: 28 cm
- Měřítko: 1:35 – umožňuje vložit figurky COBI
- Funkční pásy, otočné kanóny a otevírací klapky
- Značení a emblémy z barevných kostiček s odolnými stálobarevnými potisky
- Sada obsahuje figurku britského tankisty z období 1. světové války
- Plaketka s názvem sady a logem Tankového muzea v Bovingtonu
- Vyrobeno ve spolupráci s Tankovým muzeem v Bovingtonu
- 837 vysoce kvalitních kostiček stavebnice
- Kostičky splňují bezpečnostní normy výrobků pro děti
- Plně kompatibilní s jinými značkami stavebnic
- Jasný a intuitivní návod s ilustracemi krok za krokem
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Historie |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.96 kg |
| EAN: | 5902251029937 |
| Doporučený věk: | pro děti od 9 let |
| Vhodné pro: | pro chlapce |
| Měřítko: | 1:35 |
| Počet dílů: | 878 |
| Počet figurek: | 1 |
| Délka modelu: | 28 cm |
| Výška modelu: | 9 cm |
| Šírka modelu: | 13 cm |
Cobi 5731 II WW F4F Wildcat, 1:32, 375 k, 1 f
Dostupné
(6 ks)
1 004 Kč
Postavte si model palubního stíhacího letadla Grumman F4F Wildcat! Byla to hlavní palubní stíhačka amerického námořnictva během 2. světové války, postavená v továrně Grumman.
Cobi 5767 II WW Junkers JU 87G-2 STUKA, 1:32, 571 k, 2 f
Dostupné
(4 ks)
1 494 Kč
Přichází Junkers Ju 87 G-2 STUKA! Sada legendárního stíhače tanků z 2. světové války v měřítku 1:32.
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat komentář
