Cobi 5841A Armed Forces Alpha Jet Patrouille de France, 1:48, 387 k
Kód: COBI-5841ADetailní popis produktu
Patrouille Acrobatique de France je akrobatický tým francouzského letectva s historií sahající až do roku 1946. Náš model v charakteristických barvách akrobatického týmu byl vyvinut v měřítku 1:48 na základě licence společnosti Dassault Aviation. Model obsahuje početné potisky a VOLITELNÉ samolepky na změnu číslování letadla. Podvozek letadla lze podle vašich preferencí snadno odpojit a model vystavit. Zjednodušená těla pilotů s trupy, hlavami a přilbami lze umístit do otvírací kabiny, avšak nejde o plnohodnotné figurky. Plnohodnotné figurky jsou dostupné v modelech v jiném měřítku. Sada obsahuje stojan na vystavení modelu s plaketu s názvem letadla a emblémem akrobatického týmu.
- 387 vysoce kvalitních prvků
- Vyrobeno v EU společností s více než 35letou tradicí
- Kostky splňují bezpečnostní normy výrobků pro děti
- Plně kompatibilní s jinými značkami stavebnic
- Kostky s potiskem se během hry ani působením teploty nepoškrábou, nerozmaží a nevyblednou
- Jasný a intuitivní návod založený na ilustracích a podrobných pokynech
- Samolepky jsou součástí balení
- Stojan na vystavení
- Plaketa s názvem modelu
Rozměry modelu (D x Š x V): 25,5 cm x 19 cm x 10,5 cm
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Technika |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.53 kg |
| EAN: | 5902251058418 |
| Doporučený věk: | pro děti od 8 let |
| Vhodné pro: | pro chlapce |
| Měřítko: | 1:48 |
| Počet dílů: | 387 |
| Počet figurek: | |
| Délka modelu: | 25,5 cm |
| Výška modelu: | 10,5 cm |
| Šírka modelu: | 19 cm rozpětí křídel |
COBI-5841 představení modelu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
