Cobi 5842 Armed Forces Alpha Jet, 1:48, 364 k
Kód: COBI-5842Detailní popis produktu
Dassault Alpha Jet je proudové letadlo určené pro pokročilý výcvik a lehké útočné úlohy. Náš model byl vyvinut na základě licence francouzského výrobce vojenských letadel Dassault Aviation a rozšiřuje kolekci letadel Ozbrojených sil (Armed Forces) v měřítku 1:48. Model obsahuje vysoce kvalitní potisky a samolepky (včetně potisku křídel a kloubů křídel). Sada obsahuje také zjednodušené figurky pilotů, které lze umístit do otevíracího kokpitu. Model si můžete vystavit na stojan se štítkem s názvem modelu.
- 364 vysoce kvalitních prvků
- Vyrobené v EU společností s více než 35letou tradicí
- Kostky splňují bezpečnostní normy výrobků pro děti
- Plně kompatibilní s jinými značkami stavebnic
- Kostky s potiskem se během hry ani působením teploty nepoškrábou, nerozmažou a nevyblednou
- Jasný a intuitivní návod založený na ilustracích a podrobných pokynech
- Samolepky jsou součástí balení
- Stojan na vystavení modelu
- Štítek s názvem modelu
Rozměry modelu (D x Š x V): 25,5 cm x 19 cm x 10,5 cm
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Technika |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.53 kg |
| EAN: | 5902251058425 |
| Doporučený věk: | pro děti od 8 let |
| Vhodné pro: | pro chlapce |
| Měřítko: | 1:48 |
| Počet dílů: | 364 |
| Počet figurek: | |
| Délka modelu: | 25,5 cm |
| Výška modelu: | 10,5 cm |
| Šírka modelu: | 19 cm rozpětí křídel |
COBI-5842 představení modelu
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
