Cobi 5857 Armed Forces Northrop F-5E TIGER II, 1:48, 351 k
Kód: COBI-5857Detailní popis produktu
S využitím 351 kostek stavebnice COBI si můžete postavit stíhací letadlo F-5 Tiger II v barvách slavného akrobatického týmu švýcarského letectva Team Patrouille Suisse. Licencovaná sada byla postavena podle plánů letadla F-5 s maximálním důrazem na detaily. Letadlo má charakteristické krásné červené potisky, pohyblivá křidélka a odnímatelný podvozek. Kokpit se otevírá a je možné do něj umístit zjednodušenou figurku pilota s helmou. Sada obsahuje také výstavní stojan a plaketu s názvem letadla, měřítkem a švýcarskou vlajkou. Model v měřítku 1:48 rozšiřuje kolekci letadel Armed Forces (Ozbrojené síly). Postavte si historii, kostku po kostce.
- 351 vysoce kvalitních prvků
- Vyrobené v EU společností s více než 35letou tradicí
- Kostky splňují bezpečnostní normy výrobků pro děti
- Plně kompatibilní s jinými značkami stavebnic
- Kostky s potisky se během hry ani působením teploty nepoškrábou, nerozmažou a nevyblednou
- Jasný a intuitivní návod založený na ilustracích a podrobných pokynech
- 100% potisky, žádné samolepky
- Stojan na vystavení modelu
- Plaketa s názvem letadla
Rozměry modelu (D x Š x V): 29 cm x 17 cm x 10 cm
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Technika |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.44 kg |
| EAN: | 5902251058579 |
| Doporučený věk: | pro děti od 6 let |
| Vhodné pro: | pro chlapce |
| Měřítko: | 1:48 |
| Počet dílů: | 351 |
| Počet figurek: | |
| Délka modelu: | 29 cm |
| Výška modelu: | 10 cm |
| Šírka modelu: | 17 cm rozpětí křídel |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
