Motorizovaný jeřáb 3 v 1
Kód: JCB40Detailní popis produktu
Tato stavebnice ti umožní postavit 3 motorizované zmenšené repliky reálných strojů:
- Vysoký jeřáb (60 x 55 cm)
- Bagr 110W Hydradig
- 35D Vysokozdvižný vozík

Doplňkové parametry
| Kategorie: | Technika |
|---|---|
| Hmotnost: | 2.4 kg |
| Doporučený věk: | pro děti od 6 let |
| Vhodné pro: | pro chlapce |
| Rozměry balení: | 49.02 x 6.91 x 33.02 cm |
| Jazyk návodu: | Obrázkový |
| Formát návodu: | Brožura |
| Požadované baterie: | 2xAA 1,5V |
Zjisti jak můžeš použít kladkové pohony pro přenos síly se sníženým třením. Kladky se používají již tisíce let.
Prozkoumej zákony mechaniky, páky a spoje. Nauč se jak můžeš pomocí páky znásobit použitou sílu nebo změnit směr pohybu.
S touto konstrukční sadou se naučíš jak využívají kola tření na pohyb objektů, zjistíš jak je možné využít nakloněnou rovinu na zvedání těžkých předmětů.
Při používání této soupravy se dozvíš jak mohou ozubené převody jednoduše snížit nebo zvýšit rychlost, změnit sílu nebo přenést pohyb z jedné polohy do druhé.
Nauč se vše o geniálních pohybových zákonech sira Issaaca Newtona, které jsou základem klasické mechaniky
Tato stavebnice ti podle návodu umožní postavit 50 motorizovaných modelů vozidel, letadel a zařízení.
Tato stavebnice ti dle návodu umožní postavit 10 modelů.
Postav 16 modelů, které budou poháněny energií slunce.
Čeká na tebe 60 modelů, které tě seznámí se světem převodů, pák, kladek a mechanických spojů.
Staňte se konstruktéry jednoho z nejvýraznějších supersportů současnosti! Model McLaren Sabre od značky Reobrix přináší jedinečný design inspirovaný skutečným vozidlem s výkonem...
Tento model má skutečný TANKER s jedinečným otevíracím mechanismem, do kterého dobře zapadá standardní 0,33 l plechovka. Přepracovaný mechanismus v otevřeném prostoru ze kterého...
Reobrix Boat Tail je detailní model inspirovaný ikonickým luxusním vozidlem Rolls-Royce Boat Tail (bez licence), který spojuje výjimečný klasický design s precizním technickým...
Motorizovaný Jeřáb 3 V 1
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
