Bluetooth ovládací set
Kód: 540585Detailní popis produktu
Sada Bluetooth Control umožňuje dálkově ovládat modely fischertechnik pomocí přiloženého dálkového ovladače, smartphonu nebo tabletu. Nízkoenergetická technologie Bluetooth nabízí dosah až 10 metrů.
![]()
Ovládejte až tři motory a jeden servomotor. Řízení úhlu řízení a rychlosti je plynule variabilní. Dálkové ovládání může být ovládáno až dvěma přijímači, což umožňuje množství aplikací.
Díky použité technologii Bluetooth je možné v jedné místnosti používat několik ovládacích souprav Bluetooth bez vzájemného rušení.
Set obsahuje
- dálkový ovládač
- přimač
- servo motor
![]()
![]()
![]()
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Technika |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.41 kg |
| Doporučený věk: | pro děti od 10 let |
| Vhodné pro: | unisex |
| Rozměry balení: | 22,5 x 6,5 x 15 cm |
| Jazyk návodu: | Anglicky, česky |
| Formát návodu: | Brožura |
| Požadované baterie: | Ano / 9V + Accu set (nejsou součástí) |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
