Cobi 5805 Top GUN F/A-18E Super Hornet, 1:48, 560 k
Kód: COBI-5805ADetailní popis produktu
Postavte si model letadla F/A Super Hornet z filmu Top Gun Maverick!
Model je v měřítku 1:48 a má rozměry 39 × 10 cm, rozpětí křídel 28,5 cm. Model si můžete vystavit na stojan, který si také postavíte ze stavebnice. Do kokpitu je možné umístit trup figurky, kterou najdete v balení – ačkoli stavebnice oficiálně neuvádí figurku, do modelu v měřítku 1:48 se standardní figurka COBI nevejde.
Balení obsahuje 560 dílků stavebnice, které umožní vytvořit detailní a realistický model legendárního letadla z filmu.
- 560 vysoce kvalitních dílků
- Vyrobeno v EU společností s více než 35letou tradicí
- Splňuje bezpečnostní normy pro dětské výrobky
- Plně kompatibilní s jinými značkami stavebnic
- Jasný a intuitivní návod
- Měřítko 1:48
Rozměry modelu: 39 × 10 cm
Rozpětí křídel: 28,5 cm
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Technika |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.8 kg |
| EAN: | 5902251058050 |
| Doporučený věk: | pro děti od 7 let |
| Vhodné pro: | pro chlapce |
| Měřítko: | 1:48 |
| Počet dílů: | 560 |
| Počet figurek: | |
| Délka modelu: | 39 cm |
| Výška modelu: | 10 cm |
| Šírka modelu: | 28,5 cm rozpětí křídel |
COBI-5805A představení modelu
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
