Cobi 2279 II WW H.M.C M8 Scott, 1:35, 525 k, 1 f
Kód: COBI-2279Detailní popis produktu
Postavte si model M8 Scott, samohybné houfnice z 2. světové války v měřítku 1:35. Tento model je založený na podvozku lehkého tanku Stuart a někdy se označuje také jako M8 Generál Scott. Vozidlo bylo vyzbrojeno 75 mm houfnicí umístěnou v otevřené věži a svařovaný pancíř chránil posádku. Od září 1942 do ledna 1944 bylo vyrobeno přibližně 1 778 vozidel tohoto typu.
Obsah sady:
- Model samohybné houfnice M8 Scott s detailně zpracovanými funkčními prvky
- Figurka vojáka
Výhody a doplňky:
- 525 vysoce kvalitních kostiček stavebnice
- Vyrobeno v EU společností s více než 35letou tradicí
- Kostičky splňují bezpečnostní normy pro dětské výrobky
- Plně kompatibilní s jinými značkami stavebnic
- Pouze kvalitní odolné potisky, žádné nálepky
- Jasný a intuitivní ilustrovaný návod
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Historie |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.52 kg |
| EAN: | 5902251022792 |
| Doporučený věk: | pro děti od 8 let |
| Vhodné pro: | pro chlapce |
| Měřítko: | 1:35 |
| Počet dílů: | 525 |
| Počet figurek: | 1 |
| Délka modelu: | 13,5 cm |
| Šírka modelu: | 7,5 cm |
| Výška modelu: | 9 cm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
