Cobi 5860 II WW North American P-51D Mustang, 1:48, 152 k
Kód: COBI-5860Detailní popis produktu
Skutečná legenda nebes, americký stíhač Mustang P-51D, byla reprodukována s použitím 152 kostiček stavebnice COBI. Rozhodli jsme se pro úplně nové měřítko 1:48 pro stíhačky z 2. světové války. Nyní si můžete jednoduše postavit doprovod pro své obrovské bombardéry COBI! Sada obsahuje jen vysoce kvalitní potisky, které reprodukují historické nátěry letadla. Mustang je skvělý kompaktní model, který může být základem sbírky mnoha nadšenců letectví a vojenské techniky. Je to také perfektní model na začátek vašeho dobrodružství se stavebnicemi COBI!
- 152 vysoce kvalitních dílků
- Vyrobené v EU společností s více než 35letou tradicí
- Kostičky splňují bezpečnostní normy pro dětské výrobky
- Plně kompatibilní s ostatními značkami stavebnic
- Kostičky s potiskem se během hry ani působením teploty nepoškrábou, nerozmažou a nevyblednout
- Jasný a intuitivní návod založený na ilustracích a podrobných pokynech
- Letadlo v měřítku 1:48
Rozměry modelu (D x Š x V): 20 cm x 23 cm x 8,5 cm
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Historie |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.22 kg |
| EAN: | 5902251058609 |
| Doporučený věk: | pro děti od 6 let |
| Vhodné pro: | pro chlapce |
| Měřítko: | 1:48 |
| Počet dílů: | 152 |
| Počet figurek: | |
| Délka modelu: | 20 cm |
| Výška modelu: | 8,5 cm |
| Šírka modelu: | 23 cm rozpětí křídel |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
