Cobi 24353 Fiat Abarth 595, 1:12, 1223 k, EXECUTIVE EDITION
Kód: COBI-24353Detailní popis produktu
Ikonický Fiat 500 přinesl motorizaci do Itálie! Sportovní verze populární pětistovky byla vyvinuta italským tunerem a výrobcem sportovních vozidel Carlem Abarthem a vyráběla se v letech 1958 – 1971. Model ze stavebnice v měřítku 1:12 umožňuje obrovské množství detailů a hodiny zábavy při stavbě.
Verze Executive Edition se vyznačuje žlutou karosérií a černým podstavcem s prvky v barvách italské vlajky a plaketu s názvem vozidla. Model obsahuje množství funkčních prvků, které zvýrazňují jeho realistický vzhled.
- Otočná a natáčecí kola
- Funkční volant
- Přístup do motorového prostoru
- Otevírací dveře
- Detailní interiér
- Perfektně sedící čelní sklo
- Stojan na vystavení modelu
- Plaketa s označením modelu
Obsah sady:
- 1223 vysoce kvalitních kostek
- Vyrobené v EU společností s více než 35letou tradicí
- Kostky splňují bezpečnostní normy pro dětské výrobky
- Plně kompatibilní s ostatními značkami stavebnic
- Kostky s potiskem se během hry ani vlivem teploty nepoškrábou, nerozmažou a nevyblednou
- Jasný a intuitivní ilustrovaný návod
- Měřítko modelu 1:12
- Licence Abarth
Rozměry modelu (D x Š x V): 24 cm x 11 cm x 12 cm
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Technika |
|---|---|
| Hmotnost: | 1.47 kg |
| EAN: | 5902251243531 |
| Doporučený věk: | pro děti od 10 let |
| Vhodné pro: | pro chlapce |
| Měřítko: | 1:12 |
| Počet dílů: | 1223 |
| Počet figurek: | |
| Délka modelu: | 24 cm |
| Šírka modelu: | 11 cm |
| Výška modelu: | 12 cm |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat komentář
