Cobi 24509 Lancia Delta HF Integrale, 1:35, 63 k
Kód: COBI-24509Detailní popis produktu
Lancia Delta HF Integrale byl legendární model sportovního vozidla vyráběný italskou značkou Lancia v letech 1987–1994. Tento kompaktní automobil si získal srdce motoristických nadšenců díky fenomenálnímu výkonu, kvalitě a designu. Byl úspešný v rallye a získal mnoho mistrovských titulů na mistrovstvích světa v rallye. Dnes je Lancia Delta HF Integrale kultovním vozidlem, které oceňují sběratelé a fanoušci klasických aut pro jeho výkon, historii a jedinečný styl.
Tento ikonický model jsme postavili v měřítku 1:35, ideální do sbírky klasických vozidel! Jednoduchý design, vysoce kvalitní potisky a otočná kola jsou zárukou skvěle vypadajícího sběratelského modelu, který potěší automobilové fanoušky bez ohledu na věk.
- 63 vysoce kvalitních kostek stavebnice
- Vyrobené v EU společností s více než 35letou tradicí
- Kostky splňují bezpečnostní standardy pro dětské výrobky
- Plně kompatibilní s jinými značkami stavebnic
- Kostky s potisky se během hry ani vlivem teploty nepoškrábou, nerozmažou a nevyblednou
- Jasný a intuitivní návod založený na ilustracích
- Měřítko 1:35
Rozměry modelu (D x Š x V): 11 cm x 6,5 cm x 4,5 cm
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Technika |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.13 kg |
| EAN: | 5902251245092 |
| Doporučený věk: | pro děti od 6 let |
| Vhodné pro: | pro chlapce |
| Měřítko: | 1:35 |
| Počet dílů: | 63 |
| Počet figurek: | |
| Délka modelu: | 11 cm |
| Šírka modelu: | 6,5 cm |
| Výška modelu: | 4,5 cm |
COBI-24509 představení modelu
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
