Cobi 5847 Top GUN P-51D Mustang, 1:48, 150 k
Kód: COBI-5847Detailní popis produktu
Mustang P-51D je unikátní model filmového letadla vydaný v licenci TOP GUN: Maverick™. Hlavní hrdina filmu je na vlastnictví právě tohoto letadla velmi hrdý. Model byl navržen ze 150 kostek stavebnice COBI v měřítku 1:48 a obsahuje vysoce kvalitní potisky, které detailně reprodukují označení filmového letadla. Licencovaný Mustang vyrobený z kostek COBI není jen skvělou filmovou hračkou, ale také modelem, který se může stát základem vaší nové sbírky.
- 150 vysoce kvalitních prvků
- Vyrobeno v EU společností s více než 35letou tradicí
- Kostky splňují bezpečnostní normy výrobků pro děti
- Plně kompatibilní s jinými značkami stavebnic
- Kostky s potiskem se během hry ani působením teploty nepoškrábou, nerozmažou a nevyblednou
- Jasný a intuitivní ilustrovaný návod
- Letadlo v měřítku 1:48
Rozměry modelu (D x Š x V): 20 cm x 23 cm x 9 cm
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Technika |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.23 kg |
| EAN: | 5902251058470 |
| Doporučený věk: | pro děti od 6 let |
| Vhodné pro: | pro chlapce |
| Měřítko: | 1:48 |
| Počet dílů: | 150 |
| Počet figurek: | |
| Délka modelu: | 20 cm |
| Výška modelu: | 9 cm |
| Šírka modelu: | 23 cm rozpětí křídel |
COBI-5847 představení modelu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat komentář
