Cobi 24510 Citroen 2CV typ A (1949), 1:35, 80 k
Kód: COBI-24510Detailní popis produktu
Postavte si model legendárního francouzského vozidla Citroën 2CV Type A v měřítku 1:35. Model je vyvedený ve světle šedé barvě a přední světla jsou z kostek, které svítí ve tmě. Sestavený model má délku 11 cm, šířku 4,5 cm a výšku 4,5 cm.
- 80 vysoce kvalitních kostek stavebnice
- Svítící přední světla z kostek
- Neobsahuje figurky
- Ideální do sbírky nebo na vystavení
- Měřítko 1:35
Rozměry modelu (D x Š x V): 11 cm x 4,5 cm x 4,5 cm
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Technika |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.13 kg |
| EAN: | 5902251245108 |
| Doporučený věk: | pro děti od 6 let |
| Vhodné pro: | pro chlapce |
| Měřítko: | 1:35 |
| Počet dílů: | 80 |
| Počet figurek: | |
| Délka modelu: | 11 cm |
| Šírka modelu: | 4,5 cm |
| Výška modelu: | 4,5 cm |
COBI-24510 představení modelu
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
