Cobi 24511 Citroen 2CV typ AZ (1962), 1:35, 82 k
Kód: COBI-24511Detailní popis produktu
Postavte si model legendárního francouzského vozidla Citroën 2CV Type AZ z roku 1962 v měřítku 1:35. Model je vyvedený ve světlomodré barvě s tmavou střechou. Sestavený model má délku 11 cm, šířku 5 cm a výšku 4,5 cm.
- 82 vysoce kvalitních kostek stavebnice
- Neobsahuje figurky
- Ideální do sbírky nebo na vystavení
- Měřítko 1:35
Rozměry modelu (D x Š x V): 11 cm x 5 cm x 4,5 cm
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Technika |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.13 kg |
| EAN: | 5902251245115 |
| Doporučený věk: | pro děti od 6 let |
| Vhodné pro: | pro chlapce |
| Měřítko: | 1:35 |
| Počet dílů: | 82 |
| Počet figurek: | |
| Délka modelu: | 11 cm |
| Šírka modelu: | 5 cm |
| Výška modelu: | 4,5 cm |
Vzrušení z rychlosti, hukot motorů, nárazy kol a lesklé rámečky blikající před očima nadšeného publika prvních automobilových závodů - to vše je ve fascinujícím U-9 Grand Prix...
Staňte se konstruktéry jednoho z nejikonnějších sportovních aut současnosti! Model Audi R8 od značky Reobrix nabízí skvělou kombinaci precizního zpracování, moderního designu a...
Vynikající stavebnice starožitného hudebního zařízení na vinylové desky z přírodních materiálů!
Postavte si elegantní sportovní auto, které symbolizuje sílu moderní techniky! Model Tesla od značky Reobrix zaujme svým futuristickým vzhledem a precizní konstrukcí.
Staňte se konstruktéry sportovní ikony s modelem Reobrix Dodge SRT! Tento elegantní sportovní automobil v typické žluté barvě s černými pruhy představuje spojení síly, výkonu a...
COBI-24511 představení modelu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
