Cobi 24512 Citroen 2CV Charleston (1980), 1:35, 85 k
Kód: COBI-24512Detailní popis produktu
Postavte si model legendárního francouzského vozidla Citroën 2CV CHARLESTON z roku 1980 v měřítku 1:35. Model je vyveden v žluto-černé kombinaci. Sestavený model má délku 11 cm, šířku 5 cm a výšku 4,5 cm.
- 85 vysoce kvalitních kostiček stavebnice
- Neobsahuje figurky
- Ideální do sbírky nebo na vystavení
- Měřítko 1:35
Rozměry modelu (D x Š x V): 11 cm x 5 cm x 4,5 cm
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Technika |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.13 kg |
| EAN: | 5902251245122 |
| Doporučený věk: | pro děti od 6 let |
| Vhodné pro: | pro chlapce |
| Měřítko: | 1:35 |
| Počet dílů: | 85 |
| Počet figurek: | |
| Délka modelu: | 11 cm |
| Šírka modelu: | 5 cm |
| Výška modelu: | 4,5 cm |
Flexi-Cubus je mechanický model, oktasférická skládačka ve formě kostky s osmi kulovými klouby. Toto flexibilní spojení umožňuje sférám pohybovat se a převalit se navzájem a...
Stavebnice pro fajnšmekry. Propracovaná a funkční. Otevíratelné dveře, volant, otáčející koly, motor s pracujícími písty, akcelerační pedál, pružení, odnímatelné bočnice...
Bolid je kolekce vozidel Janod! Tato řada byla navržena pro nejmenší ve věku 2 a více let a navíc obsahuje vysoce kvalitní materiály, aby byly všechny hračky Bolid skutečně pevné.
Reobrix 806 Lamborghini Sián je detailní model inspirovaný ikonickým kupé Mazda RX-7 (bez licence), které se stalo symbolem rychlosti, lehkosti a JDM kultury.
COBI-24512 představení modelu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
