Cobi 5896 Armed Forces F-16 AM Fighting Falcon, 1:48, 425 k, 1 f
Kód: COBI-5896Detailní popis produktu
Postavte si stíhačku F-16® AM FIGHTING FALCON® v holandských barvách!
F-16 Fighting Falcon je víceúčelový stíhač navržený americkým výrobcem General Dynamics. Od roku 1993 ho vyrábí společnost Lockheed Martin. Je ve výzbroji letectva desítek zemí po celém světě. Verze AM byla vyrobena v Evropě na jedné z výrobních linek společnosti General Dynamics.
S 425 kostičkami stavebnice COBI můžete postavit tento oblíbený stíhací útočný letoun v modelářském měřítku 1:48. Kostičky jsou pokryty vysoce kvalitními potisky, žádné nálepky nejsou součástí balení. Letoun má podvěšené rakety AIM-9 SIDEWINDER a AIM-120 AMRAM, které jsou odnímatelné a mohou být přesunuty na jiné modely z kolekce Ozbrojených sil (Armed Forces). Sada obsahuje figurku holandského pilota s helmou a kyslíkovou maskou s hadicí a potisky s nášivkami letectva a pilotů F-16. Celou sadu doplňuje stojan s plaketou, názvem letadla, státní vlajkou a logem Lockheed Martin.
Technické parametry a funkce
- 425 vysoce kvalitních dílků
- Vyrobeno v EU společností s více než 35letou tradicí
- Kostičky splňují bezpečnostní normy pro dětské výrobky
- Plně kompatibilní s jinými stavebnicemi
- Odolné potisky – během hry se nepoškrábou, nerozmažou a nevyblednou
- Jasný a intuitivní návod založený na ilustracích a ikonách
- Měřítko 1:48
Rozměry modelu
D × Š × V: 31 cm × 22 cm × 11,5 cm
Postavte si F-16® AM a přidejte do své sbírky legendu moderního letectva!
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Technika |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.63 kg |
| EAN: | 5902251058968 |
| Doporučený věk: | pro děti od 8 let |
| Vhodné pro: | pro chlapce |
| Měřítko: | 1:48 |
| Počet dílů: | 425 |
| Počet figurek: | 1 |
| Délka modelu: | 31 cm |
| Výška modelu: | 11,5 cm |
| Šírka modelu: | 22 cm rozpětí křídel |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
