Cobi 24514 Fiat Abarth 595, 1:35, 70 k
Kód: COBI-24514Detailní popis produktu
Postavte si model legendárního vozidla Fiat Abarth 595 v měřítku 1:35. Tento ikonický malý sportovní automobil z roku 1965 od společnosti Abarth je známý svým výkonem a stylovým designem. Model věrně odráží charakteristický tvar Abarthu 595, přičemž namísto samolepek jsou použity odolné potisky, které se neopotřebují ani při intenzívním hraní. Otočná kola s pneumatikami umožňují realistickou hru. Po sestavení má model délku 9 cm a součástí balení je i kostka s názvem vozidla.
- 70 vysoce kvalitních kostek stavebnice
- Vyrobené v EU společností s více než 35letou tradicí
- Kostky splňují bezpečnostní normy výrobků pro děti
- Plně kompatibilní s jinými značkami stavebnic
- Odolné potisky, které se neopotřebují ani při hře nebo vlivu tepla
- Jasný a intuitivní ilustrovaný návod
- Kostka s vytištěným názvem modelu
- Měřítko 1:35
Rozměry modelu (D x Š x V): 9 cm x 4 cm x 4 cm
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Technika |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.11 kg |
| EAN: | 5902251245146 |
| Doporučený věk: | pro děti od 6 let |
| Vhodné pro: | pro chlapce |
| Měřítko: | 1:35 |
| Počet dílů: | 70 |
| Počet figurek: | |
| Délka modelu: | 9 cm |
| Šírka modelu: | 4 cm |
| Výška modelu: | 4 cm |
Kolekce retro automobilů
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat komentář
