Cobi 24582 Škoda Scala 1.0 TSI, 1:35, 70 k
Kód: COBI-24582Detailní popis produktu
Postavte si model Škody Scala v měřítku 1:35.
Detailní model vytvořený na základě licence značky Škoda věrně zobrazuje moderní hatchback vozidlo s elegantním designem. Model je vhodný na vystavení do sbírky i na zábavnou hru pro mladší i starší fanoušky automobilů.
Obsah balení:
- 70 stavebních kostiček
- balení neobsahuje figurky
Vlastnosti modelu:
- model Škoda Scala
- měřítko 1:35
- vydané na základě oficiální licence Škoda
- pevná a detailní konstrukce
- vhodné na vystavení i hraní
Rozměry sestaveného modelu:
- délka: 12,5 cm
- šířka: 6,5 cm
- výška: 4,5 cm
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Technika |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.15 kg |
| EAN: | 5902251245825 |
| Doporučený věk: | pro děti od 5 let |
| Vhodné pro: | pro chlapce |
| Měřítko: | 1:35 |
| Počet dílů: | 70 |
| Počet figurek: | |
| Délka modelu: | 12,5 cm |
| Šírka modelu: | 6,5 cm |
| Výška modelu: | 4,5 cm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
