Cobi 24584 Škoda Kodiaq VRS, 1:35, 105 k
Kód: COBI-24584Detailní popis produktu
Postavte si model Škody Kodiaq VRS v měřítku 1:35.
Detailní model vytvořený na základě licence značky Škoda věrně zobrazuje sportovně-luxusní SUV s charakteristickými detaily modelu VRS. Je ideální na vystavení do sbírky nebo jako zábavná stavebnice pro mladší i starší fanoušky automobilů.
Obsah balení:
- 105 stavebních kostiček
- balení neobsahuje figurky
Vlastnosti modelu:
- model Škoda Kodiaq VRS
- měřítko 1:35
- vydané na základě oficiální licence Škoda
- pevná a detailní konstrukce
- vhodné na vystavení i hraní
Rozměry sestaveného modelu:
- délka: 13,5 cm
- šířka: 6,5 cm
- výška: 5 cm
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Technika |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.18 kg |
| EAN: | 5902251245849 |
| Doporučený věk: | pro děti od 5 let |
| Vhodné pro: | pro chlapce |
| Měřítko: | 1:35 |
| Počet dílů: | 105 |
| Počet figurek: | |
| Délka modelu: | 13,5 cm |
| Šírka modelu: | 6,5 cm |
| Výška modelu: | 5 cm |
Projeďte se po kolejnicích inženýrské dokonalosti! Reobrix 66021 Dieselová lokomotiva G2000 je propracovaný model, který spojuje moderní vzhled, čisté linie a mimořádně...
Originální elektrický vlak na baterie v moderním městském designu potěší každého malého nadšence dopravy. Červená souprava s realistickými detaily přináší dynamickou a zábavnou...
Tato hezká krabička přináší do vašeho domova nebo kanceláře hůlku mechanické magie. Zatlačte boční páku a krabička se zvedne, nakloní a otevře víko, aby se odhalil obsah.
Postavte si legendární americké sportovní auto, které je symbolem síly a elegance! Model Corvette od značky Reobrix věrně zachycuje ikonické linie klasického kupé s dlouhou...
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
