Cobi 24612 RAM 3500 Hasiči, 1:35, 358 k, 1 f
Kód: COBI-24612Detailní popis produktu
Model hasičského vozidla RAM 3500 v měřítku 1:35 je navržený s důrazem na funkčnost a vizuální detail.
Model má výrazné červené zbarvení, sirény a výstražná světla. Stavebnice obsahuje 358 stavebních kostek a figurku hasiče. Je ideální pro děti i dospělé sběratele.
Skvěle doplňuje další modely ze série RAM a představuje atraktivní záchranné vozidlo s pohyblivými koly a realistickým designem.
Obsah balení:
- 358 stavebních kostek
- 1 figurka hasiče
Vlastnosti modelu:
- záchranný model s výstražnými prvky
- kompatibilní s jinými značkami stavebnic
- vhodné pro děti od 5 let
- potištěné kostky se během hry ani vlivem teploty nepoškrábou ani nevyblednou
- jasný a intuitivní návod krok za krokem s ilustracemi
Rozměry sestaveného modelu:
- délka: 20,5 cm
- šířka: 8 cm
- výška: 6,5 cm
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Technika |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.44 kg |
| EAN: | 5902251246129 |
| Doporučený věk: | pro děti od 6 let |
| Vhodné pro: | pro chlapce |
| Měřítko: | 1:35 |
| Počet dílů: | 358 |
| Počet figurek: | 1 |
| Délka modelu: | 20,5 cm |
| Šírka modelu: | 8 cm |
| Výška modelu: | 6,5 cm |
COBI-24612 představení modelu
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
