Cobi 24615 Volkswagen Golf GTI 1976, 1:35, 68 k
Kód: COBI-24615Detailní popis produktu
Stavebnice COBI Volkswagen Golf GTI (1976–1983) v modré barvě je ikonický model, který vás zavede do historie automobilového světa!
Objevte legendu značky Volkswagen v měřítku 1:35! Stavebnice představuje věrný model jednoho z nejslavnějších sportovních vozidel 70. a 80. let – vozidla, které způsobilo revoluci v segmentu sportovních aut.
Díky přesnému zpracování detailů, jako jsou rozšířené blatníky, široké gumové pneumatiky nebo dynamický přední spoiler, nadchne model nejen milovníky aut, ale i fanoušky stavění ze stavebnic.
Sada se skládá ze 68 stavebních kostiček, které zaručují skvělé chvíle kreativní zábavy a radost ze stavění. Skvělá zábava pro všechny – jak pro fanoušky automobilismu, tak pro milovníky stavebnic všech věkových kategorií.
Díky srozumitelnému návodu je sestavení modelu jednoduché a zábavné pro každého! Po dokončení se Volkswagen Golf GTI stává jedinečným dekoračním prvkem – ideálním pro vystavení na polici vedle dalších modelů COBI, ale i jako skvělá rekvizita pro závodní hry.
Vezměte si ho s sebou na cestu nebo uspořádejte vzrušující soutěže s přáteli!
Obsah balení:
- 68 vysoce kvalitních stavebních kostiček
Vlastnosti modelu:
- vyrobeno v EU firmou s více než 35letou tradicí
- kostičky splňují bezpečnostní normy pro dětské výrobky
- plně kompatibilní s jinými značkami stavebnic
- potisk se nepoškrábe, nerozmažte a nevybledne při hře ani působením tepla
- přehledný návod s ilustracemi a pokyny krok za krokem
Rozměry modelu:
- délka: 11 cm
- šířka: 4,0 cm
- výška: 6,5 cm
Rozměry balení:
- délka: 20 cm
- šířka: 5,0 cm
- výška: 14 cm
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Technika |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.13 kg |
| EAN: | 5902251246150 |
| Doporučený věk: | pro děti od 6 let |
| Vhodné pro: | pro chlapce |
| Měřítko: | 1:35 |
| Počet dílů: | 68 |
| Počet figurek: | |
| Délka modelu: | 11 cm |
| Šírka modelu: | 6,5 cm |
| Výška modelu: | 4 cm |
Legendární VW Golf
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
