Cobi 26627 Bell 407 Pobřežní stráž, 1:48, 210 k
Kód: COBI-26627Detailní popis produktu
Model BELL 407 – COAST GUARD rozšiřuje obnovenou kolekci ACTION TOWN od COBI!
Bell 407 Coast Guard slouží pobřežní hlídce při záchranných operacích, pátrání po přeživších, hlídkování pobřeží a monitorování mořských oblastí po celém světě. Nyní máte možnost stát se inženýrem a postavit si tento univerzální vrtulník v měřítku 1:48. Díky intuitivnímu návodu zvládnou stavbu stavitelé všech věkových kategorií.
Stavebnice obsahuje 210 dílků, které věrně zobrazují vzhled vrtulníku používaného pobřežní hlídkou. Díky fotorealistickým detailům a novým dílkům, jako je speciálně navržený kokpit, se Bell 407 Coast Guard stane skutečnou ozdobou každé sbírky.
Prozkoumejte celou kolekci vozidel ze série ACTION TOWN od COBI a vytvořte si vlastní sbírku spolehlivých strojů.
Obsah balení:
- 210 vysoce kvalitních dílků stavebnice
- přehledný ilustrovaný návod krok za krokem
Vlastnosti stavebnice:
- vyrobeno v EU společností s více než 35letou tradicí
- kostky splňují bezpečnostní normy pro dětské výrobky
- plná kompatibilita s jinými značkami stavebnic
- potisky odolné vůči poškrábání, rozmazání a vyblednutí
- jednoduchý a přehledný návod s ilustracemi
Rozměry modelu:
- 22,5 × 7 × 16,5 cm
Rozměry balení:
- 27,5 × 6 × 18 cm
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Technika |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.22 kg |
| EAN: | 5902251266271 |
| Doporučený věk: | pro děti od 7 let |
| Vhodné pro: | pro chlapce |
| Měřítko: | 1:48 |
| Počet dílů: | 210 |
| Počet figurek: | |
| Délka modelu: | 22,5 cm |
| Šírka modelu: | 16,5 cm |
| Výška modelu: | 7 cm |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
