Cobi 5759 II WW Avro Lancaster B. III, 1:48, 1595 k, 1 f
Kód: COBI-5759Detailní popis produktu
Avro Lancaster B Mk.I/III byl klíčovým prvkem britské bombardovací strategie během 2. světové války. Jeho schopnost nést velký náklad bomb, odolnost a všestrannost z něj činily jeden z nejúčinnějších a nejuniverzálnějších bombardérů používaných Spojenci. Nový model má označení polské 300. bombardovací perutě „Ziemia Mazowiecka".
Model obsahuje pohyblivé vrtule, zatahovací podvozek, otevíratelnou pumovnici s bombami, plaketu s názvem sady, věrně reprodukovaný interiér a figurku polského pilota z 300. bombardovací perutě.
300. bombardovací peruť „Ziemia Mazowiecka" byla významnou součástí polského příspěvku k válečnému úsilí Spojenců během 2. světové války. Její členové bojovali s velkými oběťmi a jejich odvaha a schopnosti přispěly k úspěchům RAF v bombardovací kampani proti Třetí říši. Eskadra zůstává symbolem polského příspěvku k boju za svobodu a nezávislost v jednom z nejtěžších období historie.
Obsah balení:
- 1 595 vysoce kvalitních komponentů
- 1 figurka pilota
- plaketa s názvem modelu
- přehledný a intuitivní návod založený na ilustracích a podrobných pokynech
Vlastnosti:
- vyrobené v EU společností s více než 35letou tradicí
- splňuje bezpečnostní normy pro dětské výrobky
- plná kompatibilita s kostkami jiných značek stavebnic
- kostky s potiskem se během hry ani vlivem teploty nepoškrábou, nerozmažou a nevyblednou
- měřítko 1:48
Rozměry modelu (D × Š): 45,5 × 64,5 cm
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Historie |
|---|---|
| Hmotnost: | 1.63 kg |
| EAN: | 5902251057596 |
| Doporučený věk: | pro děti od 10 let |
| Vhodné pro: | pro chlapce |
| Měřítko: | 1:48 |
| Počet dílů: | 1595 |
| Počet figurek: | 1 |
| Délka modelu: | 45,5 cm |
| Výška modelu: | 13 cm |
| Šírka modelu: | 64,5 cm rozpětí křídel |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
