Cobi 2990 Great War Vickers A1E1 Independent, 1:35, 887 k, 1 f
Kód: COBI-2990Detailní popis produktu
Postavte si model Vickers A1E1 INDEPENDENT – britského prototypu těžkého tanku z meziválečného období. Tento unikátní tank byl vyroben pouze v jednom kuse a dnes je hvězdou v Tankovém muzeu v Bovingtonu ve Velké Británii.
Detaily modelu:
- Balení obsahuje 887 kostiček stavebnice
- Součástí je 1 figurka vojáka
- Věrná replika historického vozidla
- Ideální pro sběratele a milovníky vojenské historie
- Měřítko modelu: 1:35
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Historie |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.9 kg |
| EAN: | 5902251029906 |
| Doporučený věk: | pro děti od 9 let |
| Vhodné pro: | pro chlapce |
| Měřítko: | 1:35 |
| Počet dílů: | 887 |
| Počet figurek: | 1 |
| Délka modelu: | 21,5 cm |
| Výška modelu: | 8 cm |
| Šírka modelu: | 8 cm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
