U-9 Grand prix
Kód: 4820184120686Detailní popis produktu
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Technika |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.5 kg |
| Doporučený věk: | pro děti od 14 let |
| Vhodné pro: | unisex |
| Rozměry balení: | 37 * 17 * 2,7 cm |
| Rozměry složeného modelu: | 35*9.5*13 cm |
| Čas potřebný k sestavení: | 6-7 hodin |
| Počet dílů: | 348 |
| Jazyk návodu: | Obrázkový |
| Formát návodu: | Brožura |
| Požadované baterie: | Ne |
U-9 Grand prix
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.






