Mechanické divadlo
Kód: 4820184120174Detailní popis produktu
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Technika |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.5 kg |
| Doporučený věk: | pro děti od 14 let |
| Vhodné pro: | unisex |
| Rozměry balení: | 37*17*3cm |
| Rozměry složeného modelu: | 21.3*18.9*7.7 cm |
| Čas potřebný k sestavení: | 1-2 hodiny |
| Počet dílů: | 170 |
| Jazyk návodu: | Anglicky, česky, slovensky |
| Formát návodu: | Brožura |
| Požadované baterie: | Ne |
Mechanické divadlo
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.




