Cobi 2264 1934 Citroën Traction 7C, 1:35, 199 k, 1 f, 1 pes
Kód: COBI-2264Detailní popis produktu
Postavte si model kabrioletu Citroen Traction 7C v měřítku 1:35. Citroen Traction je elegantní kabriolet s otvíratelným kufrem a inteligentně umístěnou lavičkou. Unikátní světlá barva karoserie, použitá poprvé, perfektně oživuje každou sbírku historických vozidel.
Obsah sady:
- 199 vysoce kvalitních dílků stavebnice
- Figurka majitele vozidla
- Figurka psa
- Plaketa s názvem vozidla a historickým logem Citroen
Výhody a doplňky:
- Vyrobeno v EU společností s více než 35letou tradicí
- Kostky splňují bezpečnostní normy pro dětské výrobky
- Plně kompatibilní s jinými značkami stavebnic
- Odolné potisky – nepoškrábou se, nerozmažou a nevyblednou
- Jasný a intuitivní návod založený na ilustracích
- Skvělý dárek pro děti i dospělé, milovníky historie a automobilů
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Historie |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.25 kg |
| EAN: | 5902251022648 |
| Doporučený věk: | pro děti od 7 let |
| Vhodné pro: | pro chlapce |
| Měřítko: | 1:35 |
| Počet dílů: | 199 |
| Počet figurek: | 2 |
| Délka modelu: | 13,5 cm |
| Šírka modelu: | 6 cm |
| Výška modelu: | 5 cm |
Sada Junkers 87 B-2 nabízí jedinečnou příležitost postavit si slavný stíhací bombardér, jedno z nejikoničtějších letadel druhé světové války. Tato stavebnice od COBI v měřítku...
Objevte jednu z největších námořních legend 2. světové války! Seznamte se s bojovou lodí BISMARCK ve sběratelském měřítku 1:300.
Kovové a dřevěné hlavolamy od samotných filozofů a slavných osobností...
Postavte si model palubního stíhacího letadla Grumman F4F Wildcat! Byla to hlavní palubní stíhačka amerického námořnictva během 2. světové války, postavená v továrně Grumman.
Tiger I byl německý těžký tank používaný během 2. světové války. Byl známý svou silnou výzbrojí a pancéřováním. Tento model od COBI se skládá z 870 kostiček stavebnice a...
COBI-2264 představení modelu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
