Cobi 2731 II WW KV-2, 1:48, 510 k
Kód: COBI-2731Detailní popis produktu
Postavte si model KV-2 – sovětského těžkého tanku z 2. světové války. Byl navržen a uveden do výroby v letech 1939–1941. Označení „KV" je zkratkou „Kliment Vorošilov", sovětského vojenského velitele. Posádku tanku tvořilo 6 vojáků. Vozidlo bylo sužováno častými poruchami a bylo velmi těžké a pomalé. Tyto nedostatky však vyvažoval výkonný 152 mm kanón, schopný zničit jakýkoliv nepřátelský tank bez ohledu na tloušťku jeho pancíře. KV-2 byl navíc silně pancéřovaný. Zničit ho mohl ve skutečnosti jen přímý zásah z 8,8 cm protiletadlového děla Flak.
Balení obsahuje 510 dílků stavebnice. Figurky nejsou součástí balení.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Historie |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.47 kg |
| EAN: | 5902251027315 |
| Doporučený věk: | pro děti od 7 let |
| Vhodné pro: | pro chlapce |
| Měřítko: | 1:48 |
| Počet dílů: | 510 |
| Počet figurek: | |
| Délka modelu: | 16,5 cm |
| Šírka modelu: | 7,5 cm |
| Výška modelu: | 8 cm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
