Cobi 4843 II WW USS Arizona BB-39, 1:300, 2046 k
Kód: COBI-4843Detailní popis produktu
Postavte si model bojové lodi USS Arizona, která byla spuštěna na vodu během 1. světové války.
Loď během služby prošla modernizací a byla přítomna v Pearl Harboru během japonského útoku 7. prosince 1941. Během náletu došlo na palubě ke katastrofálním detonacím, při kterých zahynuly tři čtvrtiny posádky. USS Arizona se potopila a stala se symbolem japonského útoku. Vrak lodi nebyl nikdy vyzdvižen.
Model je navržen v měřítku 1:300 a balení obsahuje 2 046 kostiček stavebnice.
Obsah sady:
- 2 046 vysoce kvalitních kostiček stavebnice
- Vyrobené v EU společností s více než 35letou tradicí
- Kostičky splňují bezpečnostní normy pro dětské výrobky
- Plně kompatibilní s jinými značkami stavebnic
- Odolné potisky, které se nerozmazávají ani nevyblednout
- Jasný a intuitivní návod krok za krokem
- Měřítko modelu 1:300
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Historie |
|---|---|
| Hmotnost: | 2.39 kg |
| EAN: | 5902251048433 |
| Doporučený věk: | pro děti od 10 let |
| Vhodné pro: | pro chlapce |
| Měřítko: | 1:300 |
| Počet dílů: | 2046 |
| Počet figurek: | |
| Délka modelu: | 61,5 cm |
| Šírka modelu: | 11 cm |
| Výška modelu: | 22 cm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
