Cobi 2266 1938 Citroën Traction 11CV, 1:35, 236 k, 1 f
Kód: COBI-2266Detailní popis produktu
Postavte si model auta Citroen Traction 11CV BL v měřítku 1:35. Tento model je vydaný na základě licence francouzského automobilového giganta a je kouskem historie, který si můžete poskládat kostku po kostce. Vozidlo je vybavené historickými emblémy Francouzských vnitřních ozbrojených sil (Forces françaises de l'Intérieur – FFI), organizace sdružující všechny strany francouzského odboje během 2. světové války.
Obsah sady:
- 236 vysoce kvalitních dílků stavebnice
- Model auta s otočnými koly a otevíracími dveřmi
- Figurka vojáka odboje
- Plaketka s názvem vozidla
Výhody a doplňky:
- Vyrobené v EU společností s více než 35letou tradicí
- Kostky splňují bezpečnostní normy pro dětské výrobky
- Plně kompatibilní s jinými značkami stavebnic
- Pouze trvalé kvalitní potisky, žádné samolepky
- Jednoduchý a intuitivní návod s ilustracemi
- Ideální pro milovníky historie, automobilové nadšence a začínající stavitele
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Historie |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.27 kg |
| EAN: | 5902251022662 |
| Doporučený věk: | pro děti od 7 let |
| Vhodné pro: | pro chlapce |
| Měřítko: | 1:35 |
| Počet dílů: | 236 |
| Počet figurek: | 1 |
| Délka modelu: | 15 cm |
| Šírka modelu: | 5,5 cm |
| Výška modelu: | 5,5 cm |
Postavte si model tanku Cromwell Mk. IV s přezdívkou „HELA" v měřítku 1:35. Tento model přesně zobrazuje slavný velitelský tank generála Stanisława Maczeka z 1. obrněné divize...
Postavte si model Panzerkampfwagen E-100. Jedná se o poměrně záhadný německý prototyp superťažkého tanku vyvinutý v závěrečných fázích 2. světové války.
Vstupte do světa vojenských opevnění a postavte si bunkr Regelbau 667 – objevte tajemství Atlantického valu! S modelem Regelbau 667 od COBI spojíte zábavu se zájmem o historii.
Britský tank Mark V (mužská verze) z roku 1918 je historickým obrněncem 1. světové války, známý svým mohutným designem a výjimečnou průchodností terénem.
Postavte si model ikonické německé bojové lodi Bismarck v měřítku 1:700! Postavte si model jedné z nejslavnějších lodí 2. světové války, bojové lodi Bismarck, a rozšiřte svou...
M24 Chaffee je americký lehký tank z 2. světové války, který přináší historii přímo do vaší sbírky!
Postavte si stíhací bombardér Junkers Ju 87 D-3 STUKA z této sady kostek COBI v měřítku 1:32.
Postavte si model velmi charakteristické a barevné verze stíhačky MIG-17 z války ve Vietnamu. Všimněte si, že maskování i boční číslo 0327 nejsou náhodné.
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
