Cobi 3125 II WW U.S. kontrolní věž, 1:35, 664 k, 2 f
Kód: COBI-3125Detailní popis produktu
Řídící věž amerického letiště je skvělým doplňkem k modelům letadel a vozidel z období 2. světové války. Model je inspirován stavbami v Evropě během operace Overlord. Řídící věž je 664-dílná konstrukce v měřítku 1:35, vysoká 38 cm, a obsahuje figurky amerického vojáka na motorce a signalizátora, jakož i příslušenství jako střelivo, bedny, lopatu, sudy a pytle s pískem. Ideální na stavbu dioramat nebo samostatné vystavení.Obsah sady:
- 664 kostiček stavebnice
- 2 figurky s příslušenstvím
- Dílky prostředí (bedny, pytle, radar)
- Motorka
- Realistická konstrukce a vzhled
- Vyrobeno v EU firmou s více než 35letou tradicí
- Kostky s potiskem se během hry ani vlivem teploty nepoškrábou, nerozmaží ani nevyblednou
- Jasné a intuitivní pokyny krok za krokem s ilustracemi
- Věž inspirovaná budovami z polních letišť
- Měřítko 1:35
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Historie |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.83 kg |
| EAN: | 5902251031251 |
| Doporučený věk: | pro děti od 9 let |
| Vhodné pro: | pro chlapce |
| Měřítko: | 1:35 |
| Počet dílů: | 664 |
| Počet figurek: | 2 |
| Délka modelu: | 18,5 cm |
| Výška modelu: | 38 cm |
| Šírka modelu: | 19,5 cm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
