Cobi 4835 II WW Gneisenau 1:300, 2417 k
Kód: COBI-4835Detailní popis produktu
Sběratelský model německé bojové lodi Gneisenau z 2. světové války v měřítku 1:300.
Model je postavený z 2 417 kostiček stavebnice a má délku 81 cm. Věrné proporce historické lodi zachovávají všechny podstatné prvky včetně výzbroje a grafiky z „Operace Berlín" v roce 1941, slavné bitvy v Atlantském oceánu, které se zúčastnily bojové lodě Scharnhorst a Gneisenau. Gneisenau byla potopena 28. března 1945 v Gdyni s cílem zablokovat přístav.
Obsah sady:
- 2 417 vysoce kvalitních kostiček stavebnice
- Vyráběné v EU společností s více než 35letou tradicí
- Splňuje bezpečnostní normy pro dětské výrobky
- Plně kompatibilní s jinými značkami stavebnic
- Potisky kostiček odolné proti oděru, nerozmazávají se a nevyblednnou
- Jasný a intuitivní návod s ilustracemi a podrobnými pokyny
Rozměry modelu: 81 cm délka
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Historie |
|---|---|
| Hmotnost: | 3.04 kg |
| EAN: | 5902251048358 |
| Doporučený věk: | pro děti od 11 let |
| Vhodné pro: | pro chlapce |
| Měřítko: | 1:300 |
| Počet dílů: | 2417 |
| Počet figurek: | |
| Délka modelu: | 81 cm |
| Šírka modelu: | 12,5 cm |
| Výška modelu: | 23 cm |
Lodě 2. světové války a představení modelu COBI-4835
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
