Cobi 2283 II WW Sd. Kfz. 251/9 STUMMEL, 1:35, 485 k, 1 f
Kód: COBI-2283Detailní popis produktu
Postavte si model Sd.Kfz.251 „Stummel", palebného podporného vozidla německé armády z 2. světové války. Tento polopásový obrněný transportér byl vybaven krátkohlavňovým 7,5 cm kanónem Stu.K.37 a sloužil na podporu pěchoty. První vozidla typu „Stummel" byla vyrobena v roce 1942. Model je vyroben v měřítku 1:35 a vyniká detailní barevnou kamufláží.
Obsah sady:
- Model Sd.Kfz.251 „Stummel" s pohyblivými koly a skutečnými pneumatikami
- Funkční části: pohyblivé dělo a otevírací zadní dveře
- Figurka obrněného granátníka s oboustrannými potisky
- Kostka s názvem vozidla
Výhody a doplňky:
- 485 vysoce kvalitních kostek stavebnice
- Vyrobeno v EU společností s více než 35letou tradicí
- Kostky splňují bezpečnostní normy pro dětské výrobky
- Plně kompatibilní s jinými značkami stavebnic
- Pouze kvalitní odolné potisky, žádné nálepky
- Jasný a intuitivní ilustrovaný návod
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Historie |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.47 kg |
| EAN: | 5902251022839 |
| Doporučený věk: | pro děti od 8 let |
| Vhodné pro: | pro chlapce |
| Měřítko: | 1:35 |
| Počet dílů: | 485 |
| Počet figurek: | 1 |
| Délka modelu: | 17 cm |
| Šírka modelu: | 7 cm |
| Výška modelu: | 9 cm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
