Cobi 3126 II WW M4A1 Sherman, 1:35, 663 k, 2 f
Kód: COBI-3126Detailní popis produktu
M4 Sherman byl základní americký střední tank vyráběný během 2. světové války. Tento model stavebnice COBI je pečlivě navržený v měřítku 1:35 a skládá se z 663 kostiček stavebnice. Tank má funkční pásy, otočnou věž, pohyblivý kanon, otevírací poklop a servisní kryt s maketou motoru uvnitř. Součástí sady jsou dvě figurky – americký tankista s helmou a samopalem M3 „Grease Gun" a pěšák oblečený do teplého kabátu s puškou M1 Garand. Tank je doplněn o prvky prostředí: úsek plotu se živým keříkem, který dodává sestavě atmosféru bojového pole. Obsah sady:- 663 vysoce kvalitních kostiček stavebnice
- 2 figurky s doplňky (tankista a pěšák)
- Maketa motoru pod servisním krytem
- Prvky prostředí: plot s keříkem
- Kostička s názvem modelu
- Vyrobeno v EU firmou s více než 35letou tradicí
- Kostičky splňují bezpečnostní normy pro dětské výrobky
- Plně kompatibilní s jinými značkami stavebnic
- Potisky se neodškrábnou, nerozmažou a nevyblednou během hry ani vlivem teploty
- Jasný a intuitivní návod krok za krokem
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Historie |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.74 kg |
| EAN: | 5902251031268 |
| Doporučený věk: | pro děti od 9 let |
| Vhodné pro: | pro chlapce |
| Měřítko: | 1:35 |
| Počet dílů: | 663 |
| Počet figurek: | 2 |
| Délka modelu: | 17 cm |
| Výška modelu: | 11,5 cm |
| Šírka modelu: | 8 cm |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat komentář
