Cobi 2572 II WW Panzerkampfwagen E-100, 1:28, 1511 k, 1 f
Kód: COBI-2572Detailní popis produktu
Postavte si model Panzerkampfwagen E-100. Jedná se o poměrně záhadný německý prototyp superťažkého tanku vyvinutý v závěrečných fázích 2. světové války. Vozidlo bylo navrženo v rámci programu Entwicklungsserie (odtud označení E), zaměřeného na vývoj série obrněných vozidel různých typů, případně zjednodušených a založených na používaných standardech.
Obsah sady:
- 1 511 vysoce kvalitních kostek stavebnice
- 1 figurka vojáka
Měřítko: 1:28, délka modelu 37 cm
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Historie |
|---|---|
| Hmotnost: | 2 kg |
| EAN: | 5902251025724 |
| Doporučený věk: | pro děti od 9 let |
| Vhodné pro: | pro chlapce |
| Měřítko: | 1:28 |
| Počet dílů: | 1511 |
| Počet figurek: | 1 |
| Délka modelu: | 37 cm |
| Šírka modelu: | 16,5 cm |
| Výška modelu: | 12,5 cm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
