Cobi 2288 II WW Sd. Kfz 234/3 Stummel, 1:35, 438 k, 2 f
Kód: COBI-2288Detailní popis produktu
Postavte si model Sd.Kfz. 234/3 „Stummel", německého obrněného kolového vozidla z 2. světové války, v měřítku 1:35. Vozidlo bylo vybavené 75mm kanónem se zásobou 50 nábojů, což ho činilo účinným proti ostatním obrněným vozidlům a lehce obrněným cílům. Poháněl ho dieselový motor Tatra 103 a dosahoval maximální rychlost až 90 km/h. V terénu se choval téměř stejně dobře jako pásová vozidla.
Obsah sady:
- Model Sd.Kfz. 234/3 „Stummel" s pohyblivými koly a detailním kanónem
- Dvě figurky vojáků s realistickými potisky
- Kostka s názvem vozidla
Výhody a doplňky:
- 438 vysoce kvalitních kostek stavebnice
- Vyrobené v EU společností s více než 35letou tradicí
- Kostky splňují bezpečnostní normy pro dětské výrobky
- Plně kompatibilní s jinými značkami stavebnic
- Pouze kvalitní odolné potisky, žádné nálepky
- Jasný a intuitivní ilustrovaný návod
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Historie |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.55 kg |
| EAN: | 5902251022884 |
| Doporučený věk: | pro děti od 8 let |
| Vhodné pro: | pro chlapce |
| Měřítko: | 1:35 |
| Počet dílů: | 438 |
| Počet figurek: | 2 |
| Délka modelu: | 18 cm |
| Šírka modelu: | 7,5 cm |
| Výška modelu: | 9 cm |
Raketa V2 je jednou z nejznámějších tzv. zázračných zbraní „Wunderwaffe", které měly zvrátit průběh války. Tato konstrukce dodnes fascinuje mnoho nadšenců historie a 2. světové...
Postavte si ikonický americký tank M4A2E8 „Easy Eight" v měřítku 1:35! Tento střední tank M4 Sherman představoval modernizovanou americkou verzi na konci 2. světové války.
Sovětský těžký tank IS-3 byl navržen v měřítku 1:28 a přesně kopíruje charakteristické zaoblené tvary své předlohy. Model se skládá z 1170 prvků a po sestavení měří 35,5 cm na...
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
