Cobi 2710 II WW PzKpfw VI Tiger 131, 1:48, 340 k
Kód: COBI-2710Detailní popis produktu
Postavte si model PzKpfw VI Tiger 131 – unikátní a stále funkční tank, který byl během 2. světové války zabaven Brity a dnes je hlavní atrakcí Tankového muzea v Bovingtonu!
Model Tigra 131 od COBI byl věrně reprodukován v měřítku 1:48 s důrazem na detail. Obsahuje pohyblivé prvky, jako jsou věž a hlaveň děla, otočná kola a pásy. Sada se skládá ze 340 dílků a poskytuje pevnou konstrukci, která přesně odráží historické tvary originálu. Tank je pokryt kvalitními potisky, které se během hry ani vlivem tepla neopotřebovávají.
Model muzejního Tigra 131 z Bovingtonu skvěle doplňuje sbírku tanků v měřítku 1:48. Díky omezeným sériím se vaše sbírka vejde kamkoliv! Tento tank je ideální pro dospělé nadšence vojenské techniky, ale i pro všechny, kteří milují historii a stavění z kostek.
- 340 vysoce kvalitních dílků
- Vyrobeno v EU společností s více než 35letou tradicí
- Splňuje bezpečnostní normy pro dětské výrobky
- Plně kompatibilní s jinými značkami stavebnic
- Kostky s potisky se nepoškrábu, nerozmažou a nevyblednou ani při hře nebo teple
- Jasný a intuitivní návod založený na ilustracích a podrobných pokynech
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Historie |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.32 kg |
| EAN: | 5902251027100 |
| Doporučený věk: | pro děti od 7 let |
| Vhodné pro: | pro chlapce |
| Měřítko: | 1:48 |
| Počet dílů: | 340 |
| Počet figurek: | |
| Délka modelu: | 17 cm |
| Šírka modelu: | 8,5 cm |
| Výška modelu: | 7 cm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
