Cobi 5754 II WW Dornier DO 17Z-2, 1:32, 1383 k, 2 f
Kód: COBI-5754Detailní popis produktu
Tento model slavného bombardéru Dornier DO 17 byl pečlivě vyvinut s použitím 1 383 kostek stavebnice COBI v senzačním měřítku 1:32. Rozpětí křídel tohoto impozantního modelu je 57,5 cm! Sada používá jen permanentní potisky – samolepky nejsou součástí.
Aby lépe reprodukovaly složitý tvar kokpitu a nosu letadla, byly vytvořeny nové designy kostek pomocí techniky dvoubarevného vstřikování. Kokpit, který obsahuje potisky vybavení, pojme dvě figurky pilotů. Model má pohyblivé prvky, jako jsou vrtule, křidélka a otvírací poklopy pro bomby. Další potisky jsou pod křídly, a spodní část letadla je vyrobena z kostek v novém odstínu modré.
Dvě figurky pilotů jsou součástí balení a mají pečlivě reprodukované uniformy včetně potisků na zádech. Sada obsahuje i plaketu s názvem modelu. Toto letadlo je nezbytností pro všechny fanoušky historie, letectví a vojenské techniky. Doplníte svou sbírku a postavíte si historii, kostku po kostce.
Obsah balení:
- 1383 vysoce kvalitních dílků
- 2 figurky pilotů
- 100% potisky – bez samolepek
- potisky na spodní straně křídel
- přehledný a intuitivní návod s ilustracemi
Vlastnosti:
- vyrobené v EU společností s více než 35letou tradicí
- kostky splňují bezpečnostní normy pro dětské výrobky
- plná kompatibilita s kostkami jiných značek stavebnic
- potisky se během hry ani vlivem teploty nepoškrábou, nerozmažou ani nevyblednou
- měřítko 1:32
Rozměry modelu: 49 × 57,5 × 13 cm
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Historie |
|---|---|
| Hmotnost: | 1.75 kg |
| EAN: | 5902251057541 |
| Doporučený věk: | pro děti od 10 let |
| Vhodné pro: | pro chlapce |
| Měřítko: | 1:32 |
| Počet dílů: | 1383 |
| Počet figurek: | 2 |
| Délka modelu: | 49 cm |
| Výška modelu: | 13 cm |
| Šírka modelu: | 57,5 cm rozpětí křídel |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
